Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka

Baza noclegowa

 

Ciekawe położenie Antoniewa z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w otoczeniu lasów i wód sprawia, że może być ono wspaniałym miejscem wypoczynku w każdym czasie i o każdej porze.

 

Kompleks budynków o ciekawej architekturze cieszy oko i trudno uwierzyć, że to nie sanatorium lub jakiś kurort a placówka wychowawcza.
Placówka dysponuje pokojami gościnnymi, dobrą kuchnią, terenami rekreacyjnymi.


Nasz ośrodek edukacyjny to również miejsce, w którym zatrzymują się całe rodziny, wycieczki szkolne, grupy kolonijne ,drużyny sportowe oraz grupy zorganizowane.
Antoniewo położone jest w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Miejscowość Skoki, do której przylega Antoniewo posiada nowoczesny węzeł kolejowy.

W naszym kompleksie posiadamy halę sportową, która umożliwia uprawianie sportów drużynowych oraz indywidualnych.

W skład kompleksu wchodzi też profesjonalnie wyposażona siłownia
W skład infrastruktury sportowej wchodzi również szereg boisk.
•    boisko do tenisa ziemnego
•    boisko do siatkówki

W południowej części kompleksu znajduje się boisko przeznaczone do gry w siatkówkę plażową. W sąsiedztwie boiska do siatkówki plażowej usytuowane jest małe boisko do gry w piłkę nożną.
Naszym klientom oferujemy również bogatą bazę gastronomiczną, noclegową, konferecyjną, oraz rozrywkową.
Baza gastronomiczna składa się z nowoczesnej kuchni oraz przyległej do niej stołówki mogącej pomieścić 100 osób lub istnieje możliwość zamówienia cateringu http://cateringwolkow.pl
W pobliżu hali sportowej oraz kortów tenisowych znajduje się zadaszone miejsce przystosowane do organizowania spotkań integracyjnych przy grillu.
Przy kompleksie boisk, w malowniczej leśnej scenerii znajduje się miejsce, w którym można rozpalić ognisko .

Nasz ośrodek posiada bogatą infrastrukturę, która w bardzo elastyczny sposób można zaadaptować do wymogów klienta.
Stołówka wyposażona jest w scenę ,nagłośnienie oraz węzeł sanitarny, co umożliwia organizowanie imprez oraz spotkań okolicznościowych. W swojej bazie posiadamy również sale konferencyjne wyposażone w projekty multimedialne oraz sprzęt  nagłośnieniowy.


Na piętrze kompleksu administracyjnego znajduje się aula, która w swym spektrum adaptacyjnym służy jako sala kinowa, teatralna oraz konferencyjna. Do dyspozycji klientów jest 10 sal , w których odbywają się warsztaty oraz zajęcia o charakterze kameralnym. Wszystkie wyposażone są w sprzęt multimedialny.
Kompleks jest również wyposażony w pracownie komputerowe, które są wykorzystane do celów edukacyjno-rozrywkowych.
Z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych  dzieci, zostały wyodrębnione tereny zamknięte, na których pod czujnym okiem opiekunów można organizować zabawy sportowe lub imprezy.
Posiadamy także rozległy, całodobowy, monitorowany parking.
Bliskość lasów i jezior zapewnia doskonałe warunki do aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu.
W samym centrum naszego kompleksu, każdy skrawek ziemi jest zaadaptowany na ścieżki spacerowe, ławeczki oraz trawniki, ogrody i aleje zieleni.
Olbrzymie połacie lasów, umożliwiają organizację rajdów pieszych oraz rowerowych. Sprzęt znajduję się na wyposażeniu kompleksu. Oprócz bardzo bogatej bazy, mogącej w komfortowy sposób wypełnić dzień, posiadamy również bazę noclegową.

 

Dysponujemy pokojami jedno-dwu-trzy- i czteroosobowymi. Jednakże w razie potrzeb istnieje możliwość dostosowania pokoi do wymaganej liczby łóżek, zachowaniem pełnego komfortu. Zarządzamy również ,, zespołami mieszkalnymi”, które składają się z trzech sypialni, węzła sanitarnego, węzła gastronomicznego, szatni oraz świetlicy.
Antoniewo położone jest w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Miejscowość Skoki, do której przylega Antoniewo posiada nowoczesny węzeł kolejowy.
Komfortowe szynobusy odjeżdżają w kierunku Poznania lub Wągrowca. Chcąc urozmaicić sobie pobyt w naszym ośrodku zachęcamy do poznania całego powiatu i okolic:https://koleje-wielkopolskie.com.pl

•    Aquapark Wągrowiec
•    Liczne miejsca do organizacji spływów kajakowych
•    Piramida Wągrowiecka
•    Skrzyżowanie rzek: Wełny i Nielby
•    Żnin oraz Wenecja, w której znajduję się Muzeum Kolei Wąskotorowej
•    Skansen w Biskupinie
•    Jezioro Lednickie
•    Muzeum Pierwszych Piastów
•    Ostrów Lednicki- miejsce Chrztu Polski
•    Poznań
•    Stary Rynek w Poznaniu
•    Termy Maltańskie w Poznaniu

http://www.aquapark.wagrowiec.eu

https://www.lednicamuzeum.pl

https://www.gmina-skoki.pl

https://termymaltanskie.com.pl

https://mlynruda.com/splywy-kajakowe

 

 

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Biuletyn Informacji Publicznej

Imieniny

Imieniny:

Facebook

Powiat Wągrowiecki

Filmiki