Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka

AKTUALNOŚCI, strona 7:

Dzień Dziecka

Utworzono dnia 05.06.2022

Wspaniałe dzieciaki, cudowny dzień, przyjaźń polsko-ukraińska.Dziękujemy Przedszkole Niepubliczne i Żłobek "Do re mi" za słodkości dla naszych ukraińskich przyjaciół- dzięki waszym dobrym sercom ten dzień był o wiele słodszy.

czytaj dalej... na temat: Dzień Dziecka

Dzień Patrona

Utworzono dnia 05.06.2022

Dzień Patrona.Jak sam patron naszego ośrodka Janusz Korczak rzekł: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. I tak każdego dnia robimy wszystko by widzieć jak najwięcej uśmiechniętych twarzy-cierpliwie, spokojnie, bez oczekiwań czegokolwiek w zamian.

czytaj dalej... na temat: Dzień Patrona

Mamy to

Utworzono dnia 05.06.2022

Sukces!!!
TAGA BJJ Competition
Wicemistrz Polski Olek Roman w kategorii junior - 82 kg amatorów. Kolejny raz młody człowiek pokazał, że dzięki determinacji i pracy wszystko jest możliwe- a wszystko dzięki mentorowi-Dawidowi Jeneralczykowi- wielkie gratulacje.

https://wagrowiec.naszemiasto.pl/wychowanek-mow-w-antoniewie-z-sukcesem-na-miedzynarodowych/ar/c2-8840477?utm_campaign=wychowanek-mow-w-antoniewie-z-suknem-na-miedzynarodowych&utm_content=sport&utm_medium=wagrowiec-nasze-miasto&utm_source=facebook.com&fbclid=IwAR0ZEjuvl9TL5oJP03nGr_6OxPL5I2BO22bJ-dX39RNxMwRXSDCP29xdtbY

czytaj dalej... na temat: Mamy to

Witamy!

Utworzono dnia 11.04.2022

Witamy na naszej nowej stronie internetowej i zapraszamy do Antoniewa !

 

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Antoniewie jest placówką resocjalizacyjną zajmującą się wychowaniem oraz edukacją młodzieży w wieku od 13 do 18 roku życia. Młodzież, która do nas trafia jest kierowana przez Sądy Rodzinne właściwe do ich miejsca zamieszkania. Dzieci przebywające pod naszą opieką pochodzą praktycznie z każdego zakątka Polski.

Głównym celem naszej działalności jest eliminowanie przyczyn i przejawów niedostosowania społecznego wychowanków,przygotowanie do samodzielnego życia,zgodnego z normami prawnymi i społecznymi.W związku z tym zajmujemy się:

  • działalnością wychowawczą,terapeutyczną i opiekuńczą w oparciu o specjalistyczne programy oraz indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne
  • przygotowaniem do pracy zawodowej
  • organizowaniem udziału w życiu społecznym
  • współpracą z rodzinami wychowanków i instytucjami wspierającymi rozwój nieletnich
  • zapewnieniem właściwych dla prawidłowego rozwoju wychowanków warunków bytowych,wychowawczych,higienicznych w celu prawidłowego przebiegu procesu wychowania i resocjalizacji

W ramach pracy placówki funkcjonuje Liceum Ogólnokształcące, Branżowa Szkoła I Stopnia oraz Szkoła Podstawowa.

czytaj dalej... na temat: Witamy!

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Biuletyn Informacji Publicznej

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 110

W poprzednim tygodniu: 143

W tym miesiącu: 152

W poprzednim miesiącu: 710

Wszystkich: 10203

Facebook

Powiat Wągrowiecki

Filmiki