Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka

AKTUALNOŚCI, strona 2:

Życzenia

Utworzono dnia 22.12.2023

 Niech Święta Bożego Narodzenia,
przyniosą radość,pokój i wzajemną życzliwość
oraz Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
wypełnionego harmonią, szczęściem i sukcesami                    

                     życzy

            Dyrekcja Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego
                    im. Janusza Korczaka w Antoniewie

 

czytaj dalej... na temat: Życzenia

Spotkanie wigilijne

Utworzono dnia 17.12.2023

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego wiedzą to doskonale. Często daleko od domu, nie widząc swoich bliskich. Dlatego tak ważne jest by przy każdej nadarzającej się okazji  zaaranżować ciepłą rodzinną atmosferę. Tak też się stało dzisiaj 17 grudnia gdy w Ośrodku odbyło się Spotkanie Wigilijne. W uroczystości wzięli udział: wychowankowie, dyrekcja, nauczyciele, wychowawcy. Wyjątkowy klimat tego popołudnia: pełen spokoju, ciepła i radości z powodu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. To wyjątkowe spotkanie odbyło się również, dzięki ogromnemu zaangażowaniu wychowanków  Ośrodka którzy od kilku dni wykonywali dekoracje świąteczne, przygotowywali potrawy wigilijne przy czym wykazywali pracowitością i umiejętnością współdziałania.

czytaj dalej... na temat: Spotkanie wigilijne

Jarmark

Utworzono dnia 17.12.2023

W sobotę 16 grudnia 2023r. w Wągrowcu odbywał się Świąteczny Jarmark. Rynek w Wągrowcu zamienił się w prawdziwą oazę świątecznej radości i życzliwości gdzie oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć w roli  Elfów gdzie służyliśmy pomocą….

czytaj dalej... na temat: Jarmark

23. Powiatowe Konfrontacje Małych Form Teatralnych "Kurtyna 2023"

Utworzono dnia 17.12.2023

9 grudnia 2023r. w Wągrowcu odbyły się 23 Powiatowe Konfrontacje Małych Form Teatralnych „Kurtyna 2023” ponad 250 młodych artystów wśród nich również nasi wychowankowie. Serdecznie gratulacje dla młodzieży jak i również dla wychowawców którzy przygotowali i motywowali wychowanków do prób. Tak więc w kategorii szkół ponadpodstawowych zajęliśmy Złotą Kurtynę-teatr Alternatywny oraz Brązową Kurtynę-teatr Stokrotki.

czytaj dalej... na temat: 23. Powiatowe Konfrontacje Małych Form Teatralnych "Kurtyna 2023"

Mikołajki

Utworzono dnia 08.12.2023

Grudzień, to jeden z  najpiękniejszych miesięcy w roku. Atmosfera przygotowań do świąt, śnieg za oknem– to wszystko tworzy wyjątkowy klimat. W takim właśnie nastroju radości  6 grudnia świętowaliśmy Mikołajki  aula naszego ośrodka zamieniła się w „studio telewizyjne” gdzie odbyło się świąteczne wydanie znanego programu Familiada oraz świąteczne wydanie Mini Playback Show.Zapraszamy do zakładki filmiki..

 

czytaj dalej... na temat: Mikołajki

MIĘDZYNARODOWY LISTOPAD POETYCKI

Utworzono dnia 01.12.2023

W dniach 7- 10 listopada odbywał się 46. MIĘDZYNARODOWY LISTOPAD POETYCKI, zorganizowany przez Związek Literatów Polskich Oddział w Poznaniu. W środę 8 listopada poeci z Polski i z zagranicy gościli  w Powiecie Wągrowieckim w ramach 46. Międzynarodowego Listopada Poetyckiego na Ziemi Wągrowieckiej jak i również w naszym Ośrodku.

Zapraszamy do kliknięcia w  poniższy link pod którym znajduję się rozległy materiał dotyczący wyżej wymienionego wydarzenia:

http://zlp-poznan.e-kei.pl/46-mlp/46-mlp-w-antoniewie/

czytaj dalej... na temat: MIĘDZYNARODOWY LISTOPAD POETYCKI

Szkoła do hymnu

Utworzono dnia 12.11.2023

W związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości wychowankowie naszej placówki uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „ Szkoła do hymnu”.

czytaj dalej... na temat: Szkoła do hymnu

Wieczór z Harrym Potterem

Utworzono dnia 12.11.2023

W piątek Ośrodek zamienił się w Szkołę Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.Wieczór tematyczny dla fanów serii książek J. Rowling „Harry Potter”. Wychowankowie w trakcie wieczoru mieli okazję odkryć tajemnicę przyjaźni bohaterów powieści poprzez gry edukacyjne, gry planszowe oraz słuchanie muzyki filmowej.Wieczór zakończyliśmy wspólną kolacją.Filmik!

czytaj dalej... na temat: Wieczór z Harrym Potterem

46. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi Wągrowieckiej

Utworzono dnia 12.11.2023
 
W dniach 7- 10 listopada odbywał się 46. MIĘDZYNARODOWY LISTOPAD POETYCKI, zorganizowany przez Związek Literatów Polskich Oddział w Poznaniu. W środę 8 listopada poeci z Polski i z zagranicy gościli  w Powiecie Wągrowieckim w ramach 46. Międzynarodowego Listopada Poetyckiego na Ziemi Wągrowieckiej jak i również w naszym Ośrodku.
czytaj dalej... na temat: 46. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi Wągrowieckiej

14 października - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Utworzono dnia 14.10.2023

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji z pracy pedagogicznej oraz poczucia ważności wykonywanego zawodu.
To święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli,pracowników administracji i obsługi.
Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w pracę na rzecz ośrodka.
Wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy aby każdy dzień w roku szkolnym był radosny, spokojny, pełen zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie tych , którzy są nadzieją narodu.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
 

czytaj dalej... na temat: 14 października - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Biuletyn Informacji Publicznej

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 26

W poprzednim tygodniu: 188

W tym miesiącu: 435

W poprzednim miesiącu: 726

Wszystkich: 14535

Facebook

Powiat Wągrowiecki

Filmiki